Mužské archetypy

muzske archetypyMichael představí koncept mužských archetypů a vysvětlí jak utváří většinu našeho chování a reakcí v životě. Ukáže, jak tyto energitické vzorce vytvářejí naši osobnost, a určují jak se vztahujeme sami k sobě a ostatním.

Zejména se zaměří na čtyři základní archetypy muže – krále, válečníka, kouzelníka a milence. A tím, že si jich my muži budemě více vědomi, včetně našich vnitřních procesů, budeme schopni být tu více pro ženy a svět kolem nás.

Tento večer bude stejným přínosem pro muže i ženy, nebot my všichni je musíme objevit a naučit se s těmito energie vědomě pracovat pro dobro nás všech.

Večera a následné diskuze se také zúčastní speciální host, báječný človělk se silným příběhem – a společně vás pozveme otevřít dveře do zcela nového světa.

Tento večer je o mužských energii, ale dámy jsou více než vítány zúčastnit se tohoto večera.

Vstupné: 400 Kč


Evening about masculine energy for all

Michael will introduce the concept of male archetypes and how they generate most of our behaviors and reactions in life. He will show how these energy patterns create our personality and define how we relate to ourselves and others.

He will specifically focus on the four primary archetypes for the man – the king, warrior, magician and lover and how we can, as men, become more aware of our expression of these inner movements, so that we may better serve the woman and the world.

this talk will be of benefit for men and women alike, as we all need to learn and discover how to move with these energies more consciously for the good of all.

There will be a special guest on this talk, an amazing man with a powerful story – and together we will invite everyone to open to a whole new world! There will be time for questions and discussion. Evening is about masculine energies, but ladies are more than welcome to join this evening.

Entry fee: 400 Kč

1 Comments

  1. Pěkný den, včera 11.4.2017 jsem navštívil seminář Posvátná geometrie, kde bylo řečeno, že Michael chystá právě seminář pouze pro muže a to mužské archetypy. Tímto se chci zeptat, protože jsem konkrétní termín nikde nenašel, zda bych mohl do budoucna dostat informaci o termínu dané akce.
    Předem děkuji za Váš čas a odpověď.
    Přeji hezký zbytek dne,
    Adam Ducháček