Geometrie Lásky

Snap 2014-11-11 at 13.33.40

http://www.peterbartal.cz/products/michael-rice-17cerven/

Jaká je úloha mysli mezi vlnami energie? Nebo jinými slovy: jak naše myšlenky, pocity a emoce tvoří naši každodenní realitu? Je možné změnit energetický profil našich těl, prostoru a vztahů, aby byly oproštěné od stresu a v harmoničtějším proudu? Jak si zvýšit vědomí a rozvinout naši přirozenou schopnost způsobit pozitivní změnu v našem prostředí? A co má s tímto vším společného LÁSKA? Odpovědi dostanete během zábavné, informativní a inspirující přednášky Michaela Rice.

Všechno, co můžeme být, cítit nebo manifestovat, jsou informace, projevující se jako vlny energie, které tančí a mění se v harmonii s posvátnou písní Univerza. Naše fyzické prostředí, těla, myšlenky, sny, emoce a vztahy jsou všechno vyjádřením nekonečné symfonie živé energie v pohybu. Uvědomění si toho, jak tyto pulzující pole elektromagnetické činnosti tančí v dokonalé symetrii, a tvoří tak naši realitu, je nesmírně důležité, jestli chceme vědomě vytvářet svět, který můžeme nazvat skutečným domovem. S tímto uvědoměním přichází volba, s volbou přichází síla a se silou přichází odpovědnost.

Jsi připraven chopit se tohoto nového potenciálu a ve vášnivé hře s osobní silou tak projevit své sny?

V této přednášce prozkoumáme proces tvoření a to, jak podepírá náš životní pohyb – viděn i neviděn. Objevíme, jak si zvýšit citlivost na pole, co nás obklopují, ovlivňují a skutečně nás tvoří. Zjistíme, jak jsou vědomý a fyzický svět těsně propojeny a jak se můžeme naučit vědoměji se orientovat v oceánu možností.

Přidejte se k nám na téhle vzrušující výpravě do vnitřní práce Vesmíru. Bude to zábavné, informativní a inspirující.

Michael

 

 

0 Comments