5 Bran

Jedná se o cyklus pěti objasnujících večerních seminářů, které vytvořil Michael Rice. Každý seminář je kompletní sám o sobě a bude zahrnovat konkrétní aspekt našich životů, semináře lze absolovat jednotlivě. Nicméně pro získání ucelených a koherentních pochopení a praktického propojení jednotlivých témat je doporučeno zúčastnit se vice než jednoho semináře.

Tyto semináře jsou navrženy tak, aby vám poskytly přehled jasných principů tvoření, ukázali jak fungují v našich životech, jak ovlivňují naše zdraví, bohatství a vztahy. Semináře budou praktické, užitečné a informativní a proběhnou od 18 do 22h, včetně přestávek a času na otázky.

Seminář 1: POSVÁTNÁ GEOMETRIE A VĚDOMÁ TVOŘIVOST

Představí téma Posvátné Geometrie, jako podstatu vzniku a tvoření všeho života. Všechny elektrické, chemické a biologické funkce a procesy uvnitř i vně našich těl se řídí vzory a pohyby definovanými a jasně popsanými posvátnou geometrií. Pochopit, jak to všechno do sebe krásně zapadá, je cenným nástrojem na naší cestě k tvoření reality v souladu s našimy sny. Stejně tak, nám Posvátná Geometrie ukazuje jak sladit a harmonizovat naše myšlenky, pocity a emoce takovým způsobem, aby pracovali v jednotě.
  
Seminář 2: DESIGN POSVÁTNÉHO PROSTORU
nám ukáže jak příroda vytváří a užívá tvary pro vyjádření záměru a potenciálu, zejména v oblasti designu a architektury. V této přednášce se budeme zabývat tím, jak pracuje vnímání, a objevíme pozitivní účinky, na to kde a jak žijeme, když tvoříme a stavíme pomocí posvátné geometrie.
  
Seminář 3. VYČIŠTĚNÍ NAPĚTÍ Z TĚLA I DOMOVA
představí povědomí jak energie proudí či naopak stagnuje v našich tělech a našem prostředí. Naučíme, se jak efektivně komunikovat s moudrostí našeho těla prostřednictvím vlastního nervového systému. A jak využít tuto znalost k silné a , pozitivní změně v našich životech, skrze soucitné vyčištění jakýchkoliv starých vzorců, vzpomínek, traumat a toxických informačních polí v našich tělech či domovech.
  
Seminář 4. VĚDOMÉ RODIČOVSTVÍ
je pro všechny rodiče, či toho kdo se jím chce jednou stát, i ty kteří pracují s dětmi. Výchovávat dítěte je obrovská zodpovědnost, a velmi často není jasné CO je považováno za “úspěch”. V tomto večerním semináři se zaměříme na primární důvod proč tu jsme. Vydáme se na jedinečnou společnou zkušenostní cestu početí, prenatálního vývoje, porodu, formujících raných let. Podíváme se co udělat, pro zlepšení naší schopnosti milovat a podporovat naše děti, tak aby prozkoumaly a vyjádřily svůj životní potenciál naplno.
  
Seminář 5. EVOLUČNÍ (VYVINUTÉ ) VZTAHY
bude především o vztazích, jak je přilákat. Jak oživit naše existující vztahy, či je nechat jít, aby vznikl prostor pro něco lepšího. Budeme zkoumat mocnou polární dichotomii, která je základem veškerých vztahů na všech úrovních existence, poeticky popsané jako mužské a ženské principy či essence. Uvidíme jak tyto síly tančí v našich životech a určují kvalitu našich každodenních zkušeností s ostatními. A zejména budeme objevovat nové způsoby, jak se vztahovat k našim milencům, partnerům, rodinám, a přátelům, což nejen že sníží stres , ale zároveň otevře to kým skutečně jsme a proč tu jsme.

3 Comments

  1. Bude prosím v roce 2016 probíhat tento cyklus seminářů? Děkuji a doufám, že ano, zní to velmi lákavě.Jana

  2. Milý Michael,
    budu moc ráda, pokud budeš mít impulz tyto semináře v roce 2016 zařadit. Objímám. Karin

  3. Dear Michael,
    watching your presentation on Sacred Architecture ( http://www.akademiesobestacnosti.cz/videoplay/posvatna-architektura-michael-rice) I am wondering if you organize Seminář 1-5 this year ...? Thanks for beutifull and crystal clear presentation on Natural forms. Jiri